UWAGA !!! UWAGA !!! RUSZYŁA WYPRZEDAŻ PRODUKTÓW MARKI VESTAX. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

NowościSpokojnych Świąt Bożego Narodzenia!
Życzenia Świąteczne z okazji Świąt Bożego Narodzenia !

Nowa strona Mediam Event !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną działu Event.
www.event.mediam.com

Happy New Year !

Wszystkim naszym przyjaciołom i znajomym życzymy spełnienia wszelkich marzeń  w 2015 roku!

Święta, święta...
Wszystkim naszym klientom i znajomym życzymy spokojnych świąt..

więcej

powrót


O MEDIAM…

 

Od ponad 10 lat realizujemy wizję rzetelnej, przyjaznej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę klienta w zakresie dystrybucji urządzeń AV, oświetlenia efektowego i systemów sterowania, produkcji i realizacji pokazów laserowych i widowisk, projektowania i dostarczania systemów audio-video, oświetlenia (w tym oświetlenia architektonicznego), oraz projektowania i wyposażania obiektów rozrywkowych, sal konferencyjnych, parków tematycznych, teatrów, muzeów i rezydencji.

Nadrzędnym celem postawionym przed Mediam jest:

Dostarczanie nowoczesnych technologii i rozwiązań w zakresie multimediów i sterowania w celu zaspokojenia obecnych i przyszłych potrzeb rynkowych.

 
 

Nasz zespół to prawie 20 osób, to wyłącznie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie: techniki, akustyki, elektroniki i reżyserii pokazów. Stale poszerzamy naszą ofertę, wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób spełniać oczekiwania naszych klientów. W celu realizacji naszej misji stale unowocześniamy i powiększamy ofertę produktów i usług. Szybki dostęp do nowości technicznych i trendów pojawiających się na rynku zachodnim zapewnia nam obecność na międzynarodowych targach branżowych Pro Light and Sound, ISE, EIS, NAM, PLASA, LDI, Audio Show, itp.

Jesteśmy pierwszym polskim członkiem International Laser Display Association (ILDA), stowarzyszenia zajmującego się wykorzystaniem laserów w sztuce, rozrywce i edukacji, a także od 2009 roku członkiem IAAPA -Międzynarodowego Stowarzyszenia Parków Rozrywki i Atrakcji.

Nasza główna siedziba w Krakowie przy ul. Wadowickiej 12 to powierzchnia prawie 500m2. Posiadamy specjalne pomieszczenie (Show Room o wysokości 8m), umożliwiające prezentację systemów laserowych i oferowanych przez nas najnowszych technologii video.

MEDIAM TO KILKA DZIAŁÓW:

MEDIAM TRADE

TRADE – ten dział firmy odpowiada za import, export oraz dystrybucję urządzeń multimedialnych, oświetlenia efektowego, efektów specjalnych, laserów, ekranów LED, systemów sterownia, oświetlenia LED i systemów fotowoltaicznych. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, wykonanych z materiałów najwyższej jakości i przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Dystrybucję swoich produktów powierzyły nam takie firmy jak:

YAMAHA, ARKAOS, PR-LIGHTING, VESTAX, ORTOFON, VERLINDE, KVANT, PANGOLIN, ENTTEC, LG, LIVING VOICE, NOTTHINGHAM ANALOGUE STUDIO, DIVALDI, AUDION, WEIGL, VENUE MAGIC, SHOWTACLE, BLACK MAGIC DESIGN, MAGIC FX, UNIVERSAL EFFECTS, SRS ...

Produkujemy urządzenia według autorskich projektów pod własnymi markami:
KUDUX, MODUS, DIVALDI, LASER LAB, LASER MACHINE,

Dzięki dobrym relacjom z innymi dystrybutorami, naszą ofertę stale powiększamy o kolejne marki np. JBL, QSC, Shure, American DJ, Pioneer, Denon itd.. Odwiedź nasze strony www.trade.mediam.com lub www.studiopro.eu
 

MEDIAM EVENT
EVENT – to dział firmy zajmujący się kompleksową obsługa eventów, od projektu, dostawy sprzętu po realizację. Projektujemy i realizujemy oprawę świetlną, akustyczną i multimedialną wszelkich imprez. Począwszy od małych prezentacji i imprez firmowych, poprzez pokazy mody, występy artystyczne, uroczystości rodzinne i produkcje telewizyjne.

Od wielu lat naszą główną specjalnością są wielkoformatowe pokazy laserowe. Pokazy laserowe podzieliliśmy w naszej ofercie na trzy grupy:

POKAZY LASEROWE STANDARDOWE

- pokazy laserowe przestrzenne - beam show
- pokazy laserowe graficzne - graphics show
- pokazy laserowe promocyjne i reklamowe - wyświetlanie reklam
- laserowe widowiska  - przygotowane na specjalne okazje
 
INTERAKTYWNE POKAZY LASEROWE

- laserowy SMS - system do wyświetlania SMS laserem
- laserowy quiz - system głosowań i quizów za pomocą SMS
- laserowa Harfa - instrument muzyczny z laserowymi strunami
- laserowy kontur - video tracing
 
POKAZY LASEROWE SPECJALNE, czyli efekty laserowe na zamówienie

Przy realizacji pokazów laserowych stosujemy specjalne systemy zabezpieczające, atestowane urządzenia ze znakiem CE pod nadzorem profesjonalnej i przeszkolonej obsługi.

MEDIAM EVENT to również wynajem ścian i projektorów video, to zaawansowane techniki video takie jak mapping, hologramy, projekcje 3D, pokazy pirotechniczne, ekrany wodne i efekty specjalne.

Nowością w ofercie MEDIAM EVENT są multimedialne kopuły sferyczne ATMOSPHERE 25 o średnicy 25metrów i wysokości 12,5m umożliwiające projekcje video wewnątrz i na zewnątrz powierzchni sfery a zarazem organizowanie eventów wewnątrz.

MEDIAM EVENT – to pasjonaci i artyści, którzy łączą wszystkie nowe technologie multimedialne i efekty specjalne w jeden spektakl tworząc nową sztukę - sztukę multimediów.


Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasze strony:  www.lasery.info  oraz www.event.mediam.com 

 

MEDIAM DESIGN
DESIGN – to dział firmy zajmujący się projektami i kompleksową realizacją systemów audio-video, efektowego oświetlenia architektonicznego i efektów specjalnych.

Mediam DESIGN działa wszędzie tam, gdzie konieczne jest zastosowanie najnowszych osiągnięć techniki AV i systemów sterowania. 

Ofertę kierujemy do obiektów sportowych i sakralnych, banków, salonów sprzedaży, miejsc targowych i konferencyjnych, obiektów rozrywkowych, parków tematycznych i prywatnych rezydencji.

Naszą specjalnością  są:

- nowoczesne muzea, gdzie za pomocą interaktywnych eksponatów realizujemy innowacyjny sposób zwiedzania i odbioru treści.

- centra rozrywkowe i kluby, gdzie naszą specjalnością są projekty architektoniczne, wystroje wnętrz zintegrowane z systemami AVL i interaktywnym oświetleniem LED.

- parki tematyczne i rozrywki w zakresie kin 4D, laserowych labiryntów, efektów specjalnych i laserowych oraz interaktywnych efektów dźwiękowych, świetlnych i video.

- prywatne rezydencje, do których umiemy wyprodukować urządzenia High End na specjalne życzenie klienta, o dowolnym kształcie, kolorze i najwyższych parametrach. Do realizacji systemów dobieramy sprawdzone renomowane urządzenia audiofilskie, których jesteśmy dystrybutorem w Polsce. Systemy High End od dawna nie są dla nas żadną tajemnicą, ale pasją tworzenia emocji..

-  systemy sterowania do fontann multimedialnych, od kompaktowych i prostych w obsłudze po super wydajne umożliwiające samodzielne programowanie i tworzenie wizualizacji komputerowych w czasie rzeczywistym. Naszych kontrahentów wspomagamy na każdym etapie projektu i realizacji. Przygotowujemy dla nich scenariusze i kontenty multimedialne.

- Systemy Digital Signage i niekonwencjonalne formy reklamy audio wizualnej.

Posiadamy własne rozwiązania i oprogramowania do transmisji i emisji treści multimedialnych.

W naszych rozwiązaniach stosujemy ekrany wielkoformatowe i LED, projekcje laserowe, hologramy i kierunkowe systemy nagłaśniające.

- Efektowe oświetlenie architektoniczne. Mosty, budynki, biurowce i wnętrza za pomocą naszych innowacyjnych systemów sterowania 3D i LED łamią wszelkie dotychczasowe standardy. Szare, na co dzień obiekty mogą zmienić się w prawdziwe dzieła sztuki.  Nasze systemy sterowania umożliwiają nie tylko dowolna zmianę kolorów i wyświetlanych sekwencji, umożliwiają przemieniać obiekty w wielkoformatowe nośniki informacji wyświetlając treści i animacje.

Wspomagamy architektów projektujących oświetlenie, przygotowując dla nich wytyczne, wizualizacje i autorskie rozwiązania.

Mediam Design na stałe współpracuje z uznanymi i doświadczonymi designerami w kraju i na świecie zapewniając tym samym najwyższą, jakość usług.

Więcej info: www.facebook.com/pages/Mediam-Design/1380167178906710

 
MEDIAM ACADEMY 

ACADEMY -  to szkolenia, prezentacje, konsultacje i wykłady. Oferta kierowana jest do adeptów sztuki DJ, filmowców, producentów muzyki, pracowników sceny, oświetleniowców i akustyków.
MEDIAM ACADEMY współpracuje z uczelniami wyższymi przygotowując dla nich informacje i wykłady, tworząc wspólnie przedsięwzięcia szkoleniowe.

Staramy się, aby nasze wykłady opierały się o zasadę bliskiej interakcji pomiędzy uczącymi, a uczonymi. Najlepsi absolwenci mogą liczyć na naszą pomoc przy szukaniu pracy. 

Zatrudniamy profesjonalnych wykładowców z dużym doświadczeniem, w trakcie szkoleń zapewniamy sprzęt i materiały w języku polskim.

Więcej informacji na: www.academy.mediam.com   www.event-academy.pl

MEDIAM ARTSTUDIO FX 

ARTSTUDIO FX – to dział firmy zajmujący się produkcją i dostarczaniem kontentów multimedialnych do kin 4D, parków atrakcji, muzeów interaktywnych, pokazów holograficznych i video mappingu 3d.
ARTSTUDIO FX to producent teledysków, reportaży, filmów, dźwięków reklamowych i informacyjnych.

 
 MEDIAM GREEN ENERGY 

GREEN ENERGY – to nowy dział firmy odpowiedzialny za wdrażanie ekologicznych źródeł energii i światła. Na ofertę składają się panele fotowoltaiczne, systemy sterowania, oświetlenie LED i dedykowane systemy sterowania i kontroli. Specjalizujemy się w produkcji urządzenia o nazwie KUDUX SUNTRACK, jest to urządzenie, które samodzielnie przesuwa się w dwóch płaszczyznach podążając za promieniami słońca.

Realizujemy kompleksowe zlecenia poczynając od etapu doradztwa w zakresie doboru sprzętu, poprzez dostawę, aż do momentu montażu i uruchomienia.


MEDIAM LAB

MEDIAM LAB  to dział  firmy  zajmujący się poszukiwaniem i wdrażaniem nowych technologii i produktów z zakresu AV i systemów sterowania. Opracowujemy zintegrowane systemy multimedialne zawierające własne urządzenia i system wymiany danych. Opracowujemy autorskie programy do zarządzania treścią i sterowania. Projektujemy urządzenia wykonawcze, media serwery, drivery DMX, konwertery Artnet- DMX, oświetlenie efektowe LED, efekty specjalne itp.


MEDIAM SERVICE 

SERVICE – aby zapewnić naszym klientom sprawne działanie dystrybuowanego przez nas sprzętu, okresowe konserwacje, szybkie naprawy i wdrożenia prowadzimy własny dział serwisowo -techniczny.
Nasz zespół inżynierów i techników to fachowcy najwyższej klasy, to wykwalifikowani specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnych urządzeń scenicznych, estradowych, multimedialnych, systemów sterowania i urządzeń audiofilskich High End.

Serwisujemy profesjonalne urządzenia studyjne, estradowe, teatralne, ruchome głowy, reflektory, miksery światła, ściemniacze, wzmacniacze, miksery audio, kolumny głośnikowe.

Nasza specjalność to urządzenia DJ firmy Pioneer, gramofony, sprzęt audiofilski High End. Zajmujemy się również konserwacją, naprawą i strojeniem systemów laserowych, konfiguracją sterowników i oprogramowania, modernizacją ław optycznych, naprawą źródeł światła, naprawą zasilaczy.

Współpracujemy z wieloma krajowymi i zagranicznymi dostawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać naprawy szerokiej gamy urządzeń, oferując zarazem korzystne ceny i krótkie terminy.
W większości przypadków jesteśmy w stanie zagwarantować oryginalne części i podzespoły.

Dysponujemy własnym transportem. Preferujemy kompleksową i długoterminową obsługę serwisową w zamian za korzystne warunki finansowe i rabaty. 

 

Szanowni Państwo! Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas produkty i usługi zdobędą Państwa uznanie i staną się inspiracja do wspólnego, skutecznego działania.

 

 
Zapraszam do współpracy
Włodzimierz Duval
 
 

MEDIAM COPYRIGHTS 2007-2017, ALL RIGHTS RESERVED